Załoga

Zespół realizujący grę

Sebastian Grysiak

Sebastian Grysiak (Wiceprezes Zarządu)

Przedsiębiorca, właściciel Aarjes Sports, współwłaściciel Rondo Finanse Sp. z o.o. oraz członek zarządu G&B Financial Services Limited posiadającej biura w Wielkiej Brytanii. Menadżer piłkarski zarejestrowany przy PZPN. Po godzinach kibic czarnego sportu i piłki nożnej oraz pasjonat gier strategicznych i menadżerskich.

Grzegorz Musiedlak

Grzegorz Musiedlak

Zawodowy żołnierz od 14 lat. Wielki pasjonat sportu żużlowego, były adept żużlowy, wieloletni kierownik parku maszyn drużyny żużlowej i osoba funkcyjna w klubie. Posiada duże zamiłowanie do gier managerskich.

Krzysztof Filak

Krzysztof Filak

Game Master, sprzedawca-handlowiec, przedsiębiorca, market researcher. Prywatnie muzyk, miłośnik sportu żużlowego oraz gier komputerowych.

Andrzej Jasiński

Andrzej Jasiński

Gracz dobrze znany z poprzedniej wersji gry, jego zaangażowanie i wiara w powodzenie projektu, sprawiła, że został zaproszony do grona naszego zespołu. To on najczęściej odpowiada na Wasze pytania związane z grą, możecie go spotkać na forum jak i również na czacie gry.

Paweł Hejmanowski

Paweł Hejmanowski

Od najmłodszych lat zapaleniec na punkcie menadżerów sportowych. Współautor gry Speedway Turbo Sliders. Osobiście fan piłki nożnej i speedwaya, zapalony motocyklista. Zawsze chętnie służy pomocą naszym graczom.

Robert Umiński

Robert Umiński

Od zawsze kibic Królowej Speedwaya Unii Leszno, uzależniony od sportowych gier managerskich. W wolnej chwili staram się opisywać zmagania ligowe zapaleńców Sports Managera.

Damian Gapiński

Śp. Damian Gapiński

Współzałożyciel serwisu SportoweFakty.pl. Przez ponad 10 lat redaktor naczelny. Pasjonat sportu ze szczególnym uwzględnieniem żużla i siatkówki.